Telefon: 0212 909 82 98

Arnavutköy Regal Servisi

Arnavutköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Arnavutköy genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Arnavutköy Servisleri arasında yer alan firmamız, sektörde buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, küçük ev aletleri, derin dondurucu, ankastre, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet vermektedir.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Arnavutköy bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Anadolu Mahallesi, Baklalı, Balaban, Boğazköy, Boyalık, Çilingir, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu, Hacımaşlı, Boğazköy, İstiklal, İstiklal, Bolluca ve Hadımköy hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Ömerli, Sazlıbosna, Taşoluk, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, M.Fevzi Çakmak, Mavigöl, Tayakadın, Haraççı, Hicret, İmrahor, Nenehatun, Yassıören ve Yeniköy Mahallelerinede servis hizmetleri veriyoruz. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Arnavutköy bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Arnavutköy Regal Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Arnavutköy Regal Servisi

İstanbul Arnavutköy Regal Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Arnavutköy Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Arnavutköy Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Arnavutköy Regal Buzdolabı Servisi

Arnavutköy Regal Buzdolabı Servisi için beyaz eşya ürünlerine tamir, onarım ve servis hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy Regal Servisi