Telefon: 0212 909 82 98

Taşoluk Regal Servisi

Taşoluk Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Taşoluk Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Arnavutköy Taşoluk Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Taşoluk Regal Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Taşoluk Regal Buzdolabı Servisi

Taşoluk Regal Buzdolabı Servisi için Taşoluk Mahallesi bölgesinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Taşoluk Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Taşoluk Regal Bulaşık Makinesi Servisi için Taşoluk Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Taşoluk Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Taşoluk Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Arnavutköy Regal Servisi

Arnavutköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Taşoluk Regal Servisi