Telefon: 0212 909 82 98

Hakkımızda

İstanbul Servis, sektörde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu ve ev aletleri ürünlerine servis hizmeti vermektedir. İstanbul geneline özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantili ürünlere bakmıyoruz. Sadece garanti süresi dolmuş bitmiş ürünlere servis hizmeti veriyoruz.

Küçükçekmece, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa ve Beylikdüzü ilçeleri hizmet verdiğimiz yerler arasındadır. Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Güngören, Bakırköy, Arnavutköy, Zeytinburnu, Büyükçekmece ve Fatih ilçelerine tamir, onarım, bakım ve servis vermekteyiz.

İstanbul genelinde 2010 yılından itibaren kurumsal ve profesyonel olarak servis hizmeti veriyoruz. Siemens, Altus, Regal, Arçelik, Beko, Bosch, Ariston, Altus ve Profilo cihazlarına özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya servis sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. İstanbul Servis için ihtiyaçlarınız doğrultusunda iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Misyon

Misyonumuz; müşterilerimizin işlerini zamanında yaparak müşteri kazanarak sektörde büyümeyi sürdürmek.

Vizyon

Vizyonumuz; beyaz eşya servis hizmetlerini en iyi sunarak gelecekte servis ağımızı genişletmek.