Telefon: 0212 909 82 98

Bolluca Regal Servisi

Bolluca Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Bolluca Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bolluca Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Arnavutköy Bolluca Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Bolluca Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Arnavutköy Bolluca Mahallesi Regal Servisi

İstanbul Arnavutköy Bolluca Mahallesi Regal Servisi için beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Bolluca Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Bolluca Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Bolluca Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Bolluca Regal Bulaşık Makinesi Servisi için Bolluca Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Arnavutköy Regal Servisi

Arnavutköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Bolluca Regal Servisi