Telefon: 0212 909 82 98

Tayakadın Regal Servisi

Tayakadın Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Tayakadın Mahallesi genelinde fırın ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Arnavutköy Tayakadın Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Tayakadın Regal Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Tayakadın Regal Buzdolabı Servisi

Tayakadın Regal Buzdolabı Servisi için Tayakadın Mahallesi bölgesinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Tayakadın Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Tayakadın Regal Bulaşık Makinesi Servisi için Tayakadın Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Tayakadın Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Tayakadın Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Arnavutköy Regal Servisi

Arnavutköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Tayakadın Regal Servisi