Telefon: 0212 909 82 98

Tahtakale Regal Servisi

Tahtakale Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Tahtakale Mahallesi genelinde fırın ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Avcılar Tahtakale Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Tahtakale Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

Tahtakale Regal Buzdolabı Servisi

Tahtakale Regal Buzdolabı Servisi için Tahtakale Mahallesi bölgesinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Tahtakale Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Tahtakale Regal Bulaşık Makinesi Servisi için Tahtakale Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Tahtakale Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Tahtakale Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Avcılar Regal Servisi

Avcılar Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Tahtakale Regal Servisi