Telefon: 0212 909 82 98

Avcılar Regal Servisi

Avcılar Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Avcılar genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Avcılar Beyaz Eşya Servisleri arasında yer alan firmamız; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, küçük ev aletleri, derin dondurucu, ankastre, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet vermektedir.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Avcılar bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Yeşilkent, Üniversite, Ambarlı, Cihangir Mahallesi ve Denizköşkler hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Avcılar bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Avcılar Regal Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Avcılar Regal Servisi

İstanbul Avcılar Regal Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Avcılar Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Avcılar Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Avcılar Regal Buzdolabı Servisi

Avcılar Regal Buzdolabı Servisi için beyaz eşya ürünlerine tamir, onarım ve servis hizmeti sunuyoruz.

Avcılar Regal Servisi