Telefon: 0212 909 82 98

Cihangir Regal Servisi

Cihangir Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Cihangir Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Avcılar Cihangir Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Cihangir Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Avcılar Cihangir Mahallesi Regal Servisi

İstanbul Avcılar Cihangir Mahallesi Regal Servisi için beyaz eşya ürünlerine hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Cihangir Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Cihangir Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Cihangir Regal Buzdolabı Servisi

Cihangir Regal Buzdolabı Servisi için Cihangir Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Avcılar Regal Servisi

Avcılar Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Cihangir Regal Servisi