Telefon: 0212 909 82 98

Beyoğlu Regal Servisi

Beyoğlu Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Beyoğlu genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beyoğlu Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Beyoğlu bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz. Beyoğlu Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Beyoğlu bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Beyoğlu Regal Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Beyoğlu Regal Servisi

İstanbul Beyoğlu Regal Servisi kapsamında müşterilerin beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Beyoğlu Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Beyoğlu Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Beyoğlu Regal Buzdolabı Servisi

Beyoğlu Regal Buzdolabı Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Beyoğlu Regal Servisi