Telefon: 0212 909 82 98

Soğanlı Regal Servisi

Soğanlı Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Soğanlı Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Bahçelievler Soğanlı Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Soğanlı Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

Soğanlı Regal Buzdolabı Servisi

Soğanlı Regal Buzdolabı Servisi için Soğanlı Mahallesi bölgesinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Soğanlı Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Soğanlı Regal Bulaşık Makinesi Servisi için Soğanlı Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Soğanlı Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Soğanlı Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Bahçelievler Regal Servisi

Bahçelievler Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Soğanlı Regal Servisi