Telefon: 0212 909 82 98

Şişli Regal Servisi

Şişli Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Şişli genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Şişli ilçesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Regal arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Şişli Regal Servis için bize ulaşın.

Şişli Regal Buzdolabı Servisi

Şişli Regal Buzdolabı Servisi için Şişli bölgesinde müşterilere hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Şişli Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli Regal Bulaşık Makinesi Servisi için Şişli genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Şişli Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Şişli Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Şişli Regal Servisi