Telefon: 0212 909 82 98

Şişli Altus Servisi

Şişli Altus Servisi için firmamız; İstanbul Şişli genelinde bulaşık makinesi ve Altus beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Şişli ilçesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Altus arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Şişli Altus Servis için bize ulaşın.

Şişli Altus Buzdolabı Servisi

Şişli Altus Buzdolabı Servisi için Şişli bölgesinde müşterilere hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Şişli Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli Altus Bulaşık Makinesi Servisi için Şişli genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Şişli Altus Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Şişli Altus Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Şişli Altus Servisi