Telefon: 0212 909 82 98

Sinanoba Regal Servisi

Sinanoba Regal Servisi için firmamız; Sinanoba Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Büyükçekmece Sinanoba Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Sinanoba Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

Sinanoba Regal Buzdolabı Servisi

Sinanoba Regal Buzdolabı Servisi için Sinanoba Mahallesi bölgesinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Sinanoba Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Sinanoba Regal Çamaşır Makinesi Servisi için Sinanoba Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Sinanoba Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Sinanoba Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Büyükçekmece Regal Servisi

Büyükçekmece Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Sinanoba Regal Servisi