Telefon: 0212 909 82 98

Maslak Regal Servisi

Maslak Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Maslak genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Sarıyer Maslak Mahallesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Regal arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Maslak Regal Servis için bize ulaşın.

İstanbul Sarıyer Maslak Regal Servisi

İstanbul Sarıyer Maslak Regal Servisi hizmetleri kapsamında beyaz eşya ürünlerine onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Maslak Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Maslak Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Maslak Mahallesi Regal Servisi

Maslak Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Maslak Regal Buzdolabı Servisi

Maslak Regal Buzdolabı Servisi için Maslak Mahallesi bölgesinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Maslak Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Maslak Regal Çamaşır Makinesi Servisi için Maslak Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Sarıyer Regal Servisi

Sarıyer Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Maslak Regal Servisi