Telefon: 0212 909 82 98

İslambey Regal Servisi

İslambey Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İslambey Mahallesi genelinde fırın ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Eyüpsultan İslambey Mahallesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Regal arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. İslambey Regal Servis için bize ulaşın.

İstanbul Eyüpsultan İslambey Regal Servisi

İstanbul Eyüpsultan İslambey Regal Servisi hizmetleri kapsamında beyaz eşya ürünlerine onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

İslambey Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

İslambey Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

İslambey Mahallesi Regal Servisi

İslambey Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Eyüpsultan Regal Servisi

Eyüpsultan Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

İslambey Regal Servisi