Telefon: 0212 909 82 98

İnönü Regal Servisi

İnönü Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İnönü Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Bağcılar İnönü Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. İnönü Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Bağcılar İnönü Regal Servisi

İstanbul Bağcılar İnönü Regal Servisi hizmetleri kapsamında beyaz eşya ürünlerine onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

İnönü Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

İnönü Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

İnönü Mahallesi Regal Servisi

İnönü Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Bağcılar Regal Servisi

Bağcılar Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

İnönü Regal Servisi