Telefon: 0212 909 82 98

İkitelli Regal Servisi

İkitelli Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İkitelli Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan şirketimiz, Başakşehir İkitelli Mahallesine hizmet sunmaktadır. Garantisi süresi dolmamış garantili ürünlere bakmıyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Arızalı ürünlere uzman ekibimiz destek vermektedir. Servise ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın. Kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır. İkitelli Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Başakşehir İkitelli Regal Servisi

İstanbul Başakşehir İkitelli Regal Servisi hizmetleri kapsamında beyaz eşya ürünlerine onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

İkitelli Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

İkitelli Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

İkitelli Mahallesi Regal Servisi

İkitelli Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Başakşehir Regal Servisi

Başakşehir Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

İkitelli Regal Servisi