Telefon: 0212 909 82 98

Haznedar Regal Servisi

Haznedar Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Haznedar Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan şirketimiz, Güngören Haznedar Mahallesine hizmet sunmaktadır. Garantisi süresi dolmamış garantili ürünlere bakmıyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Arızalı ürünlere uzman ekibimiz destek vermektedir. Servise ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın. Kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır. Haznedar Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Güngören Haznedar Regal Servisi

İstanbul Güngören Haznedar Regal Servisi hizmetleri kapsamında beyaz eşya ürünlerine onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Haznedar Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Haznedar Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Haznedar Mahallesi Regal Servisi

Haznedar Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Güngören Regal Servisi

Güngören Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Haznedar Regal Servisi