Telefon: 0212 909 82 98

Göktürk Regal Servisi

Göktürk Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Göktürk Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Eyüpsultan Göktürk Mahallesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Regal arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Göktürk Regal Servis için bize ulaşın.

İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesi Regal Servisi

İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesi Regal Servisi için beyaz eşya ürünlerine hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Göktürk Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Göktürk Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Göktürk Regal Buzdolabı Servisi

Göktürk Regal Buzdolabı Servisi için Göktürk Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Eyüpsultan Regal Servisi

Eyüpsultan Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Göktürk Regal Servisi