Telefon: 0212 909 82 98

Göktürk Arçelik Servisi

Göktürk Arçelik Servisi için firmamız; Göktürk Mahallesi genelinde buzdolabı ve Arçelik beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Eyüpsultan Göktürk Mahallesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Arçelik arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Göktürk Arçelik Servis için bize ulaşın.

İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesi Arçelik Servisi

İstanbul Eyüpsultan Göktürk Mahallesi Arçelik Servisi için beyaz eşya ürünlerine hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Göktürk Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Göktürk Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Göktürk Arçelik Buzdolabı Servisi

Göktürk Arçelik Buzdolabı Servisi için Göktürk Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Eyüpsultan Arçelik Servisi

Eyüpsultan Arçelik Servisi için firmamız;...

Göktürk Arçelik Servisi