Telefon: 0212 909 82 98

Florya Regal Servisi

Florya Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Florya genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Florya Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan şirketimiz, Bakırköy Florya Mahallesine hizmet sunmaktadır. Garantisi süresi dolmamış garantili ürünlere bakmıyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Arızalı ürünlere uzman ekibimiz destek vermektedir. Servise ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın. Kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır. Florya Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

Florya Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Florya Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Florya Mahallesi Regal Servisi

Florya Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Bakırköy Regal Servisi

Bakırköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Florya Regal Servisi