Telefon: 0212 909 82 98

Fatih Arçelik Servisi

Fatih Arçelik Servisi için firmamız; İstanbul Fatih genelinde bulaşık makinesi ve Arçelik beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Fatih Arçelik Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Fatih bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Dervişali, Emin Sinan, Hacı Kadın, Hoca Paşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Haseki Sultan, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Katip Kasım, Kemal Paşa, Kocamustafapaşa ve Mercan Mahallesi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Fatih bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Fatih Arçelik Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Fatih Arçelik Servisi

İstanbul Fatih Arçelik Servisi kapsamında müşterilerin beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Fatih Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Fatih Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Fatih Arçelik Buzdolabı Servisi

Fatih Arçelik Buzdolabı Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Fatih Arçelik Servisi