Telefon: 0212 909 82 98

Evren Regal Servisi

Evren Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Evren Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Bağcılar Evren Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Regal arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Evren Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Bağcılar Evren Mahallesi Regal Servisi

İstanbul Bağcılar Evren Mahallesi Regal Servisi için beyaz eşya ürünlerine hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Evren Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Evren Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Evren Regal Buzdolabı Servisi

Evren Regal Buzdolabı Servisi için Evren Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Bağcılar Regal Servisi

Bağcılar Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Evren Regal Servisi