Telefon: 0212 909 82 98

Çırçır Regal Servisi

Çırçır Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Çırçır Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Çırçır Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Eyüpsultan Çırçır Mahallesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Regal arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Çırçır Regal Servis için bize ulaşın.

İstanbul Eyüpsultan Çırçır Mahallesi Regal Servisi

İstanbul Eyüpsultan Çırçır Mahallesi Regal Servisi için beyaz eşya ürünlerine hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Çırçır Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Çırçır Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Çırçır Regal Buzdolabı Servisi

Çırçır Regal Buzdolabı Servisi için Çırçır Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Eyüpsultan Regal Servisi

Eyüpsultan Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Çırçır Regal Servisi