Telefon: 0212 909 82 98

Cevatpaşa Regal Servisi

Cevatpaşa Regal Servisi için 23 senelik deneyimle Cevatpaşa Mahallesi genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Cevatpaşa Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesine hizmet vermektedir. Sadece garantisi süresi bitmiş ürünlere profesyonel hizmetler sunuyoruz. Serviste değişimi yapılan her yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Arıza gösteren cihazlarınıza uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Regal arıza kaydı için iletişim bölümünden bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Cevatpaşa Regal Servis için bize ulaşın.

İstanbul Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesi Regal Servisi

İstanbul Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesi Regal Servisi için beyaz eşya ürünlerine hızlı tamir, bakım, onarım ve profesyonel servis hizmeti sunuyoruz.

Cevatpaşa Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Cevatpaşa Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Cevatpaşa Regal Buzdolabı Servisi

Cevatpaşa Regal Buzdolabı Servisi için Cevatpaşa Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Bayrampaşa Regal Servisi

Bayrampaşa Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Cevatpaşa Regal Servisi