Telefon: 0212 909 82 98

Beylikdüzü Regal Servisi

Beylikdüzü Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Beylikdüzü genelinde fırın ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beylikdüzü Regal Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, derin dondurucu, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Beylikdüzü bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Marmara, Sahil ve Yakuplu, Adnan Kahveci Mahallesi, Barış, Gürpınar ve Kavaklı Mahallesi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Beylikdüzü bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Beylikdüzü Regal Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Beylikdüzü Regal Servisi

İstanbul Beylikdüzü Regal Servisi kapsamında müşterilerin beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Beylikdüzü Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Beylikdüzü Regal Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü Regal Buzdolabı Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Beylikdüzü Regal Servisi