Telefon: 0212 909 82 98

Bakırköy Beko Servisi

Bakırköy Beko Servisi için firmamız; İstanbul Bakırköy genelinde buzdolabı ve Beko beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bakırköy Beko Servisi hizmetleri kapsamında derin dondurucu, ankastre, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, küçük ev aletleri, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Bakırköy bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Ataköy Mahallesi, Basınköy, Cevizlik Mahallesi, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Kartaltepe, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik ve Zuhuratbaba Mahallesi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Bakırköy bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Bakırköy Beko Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Bakırköy Beko Servisi

İstanbul Bakırköy Beko Servisi kapsamında müşterilerin beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım, tamir ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Bakırköy Beko Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Bakırköy Beko Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Bakırköy Beko Buzdolabı Servisi

Bakırköy Beko Buzdolabı Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Bakırköy Beko Servisi