Telefon: 0212 909 82 98

Bahçelievler Arçelik Servisi

Bahçelievler Arçelik Servisi için firmamız; İstanbul Bahçelievler genelinde buzdolabı ve Arçelik beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bahçelievler Arçelik Servisi hizmetleri kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ankastre, küçük ev aletleri, derin dondurucu, ankastre, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet veriyoruz.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Bahçelievler bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Yenibosna, Zafer, Çobançeşme, Cumhuriyet Mahallesi, Şirinevler, Siyavuşpaşa ve Soğanlı Mahallesi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Bahçelievler bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Bahçelievler Arçelik Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Bahçelievler Arçelik Servisi

İstanbul Bahçelievler Arçelik Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman personelimiz destek vermektedir.

Bahçelievler Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Bahçelievler Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Bahçelievler Arçelik Buzdolabı Servisi

Bahçelievler Arçelik Buzdolabı Servisi için beyaz eşya ürünlerine tamir, onarım ve hızlı servis hizmeti sunuyoruz.

Bahçelievler Arçelik Servisi