Telefon: 0212 909 82 98

Avcılar Arçelik Servisi

Avcılar Arçelik Servisi için firmamız; İstanbul Avcılar genelinde buzdolabı ve Arçelik beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Avcılar Beyaz Eşya Servisleri arasında yer alan firmamız; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, küçük ev aletleri, derin dondurucu, ankastre, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi ürünlerine hizmet vermektedir.

Özel servis olarak hizmet veren firmamız, Avcılar bölgesine hizmet vermektedir. Serviste değişimi yapılan yedek parça bir sene garanti kapsamı altındadır. Garantili ve garantisi bitmemiş beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti vermiyoruz.

Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Yeşilkent, Üniversite, Ambarlı, Cihangir Mahallesi ve Denizköşkler hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Problem yaşadığınız beyaz eşya cihazlarına uzman ekibimiz profesyonel destek vermektedir. İstanbul Avcılar bölgesinde özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Arızalı olan ürünleriniz olduğunda bizi arayın. İletişim telefon numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. İstanbul Avcılar Arçelik Servisi için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Avcılar Arçelik Servisi

İstanbul Avcılar Arçelik Servisi için hızlı servis veren şirketimiz, uzman ekiple bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti vermektedir. Arıza gösteren beyaz eşya cihazlarınıza uzman teknisyenlerimiz destek vermektedir.

Avcılar Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Avcılar Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Avcılar Arçelik Buzdolabı Servisi

Avcılar Arçelik Buzdolabı Servisi için beyaz eşya ürünlerine tamir, onarım ve servis hizmeti sunuyoruz.

Avcılar Arçelik Servisi