Telefon: 0212 909 82 98

Ataköy Regal Servisi

Ataköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle İstanbul Ataköy genelinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Ataköy Regal Servisi hizmetleri kapsamında beyaz eşya servis hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan şirketimiz, Bakırköy Ataköy Mahallesine hizmet sunmaktadır. Garantisi süresi dolmamış garantili ürünlere bakmıyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Arızalı ürünlere uzman ekibimiz destek vermektedir. Servise ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın. Kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet sunmaktadır. Ataköy Regal Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

Ataköy Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Ataköy Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Ataköy Mahallesi Regal Servisi

Ataköy Mahallesi Regal Servisi için buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, fırın, eletrikli süpürge, ev aletleri ve derin dondurucu cihazlara servis hizmeti veriyoruz.

Bakırköy Regal Servisi

Bakırköy Regal Servisi için 23 senelik deneyimle...

Ataköy Regal Servisi