Telefon: 0212 909 82 98

Alkent Siemens Servisi için firmamız; Alkent Mahallesi genelinde buzdolabı ve Siemens Ev Aletleri beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti vermektedir. Buzdolapları, derin dondurucular, ankastre setler, küçük ev aletleri, televizyonlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, ve elektrikli süpürgelere tamir hizmetleri sunuyoruz. En iyi beyaz eşya servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kurumsal olan firmamız, İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer almaktadır. Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesine hizmet vermekteyiz. Garanti kapsamında olan ürünlere destek vermiyoruz. Garanti süresi bitmiş arızalı cihazlara uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Siemens arıza kaydı için bizi arayın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Alkent 2000 Siemens Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

Alkent Siemens Ev Aletleri Servisi

Alkent Siemens Ev Aletleri Servisi için firmamız; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ev aletleri beyaz eşya ürünlere tamir, bakım, onarım ve hızlı servis hizmeti vermektedir.

Alkent Siemens Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Alkent Siemens Servisi Teknik Servis Telefon Numarası: 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

İstanbul Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesi Siemens Buzdolabı Servisi

İstanbul Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesi Siemens Buzdolabı Servisi için küçük ev aletleri ürünlerine onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Alkent Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Alkent Siemens Çamaşır Makinesi Servisi için Alkent 2000 Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Büyükçekmece Siemens Servisi

Büyükçekmece Siemens Servisi için firmamız;...

Alkent Siemens Servisi