Telefon: 0212 909 82 98

Alkent Beko Servisi

Alkent Beko Servisi için firmamız; Alkent Mahallesi genelinde buzdolabı ve Beko beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. En iyi beyaz eşya servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Beko arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Alkent Beko Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Büyükçekmece Alkent Mahallesi Beko Buzdolabı Servisi

İstanbul Büyükçekmece Alkent Mahallesi Beko Buzdolabı Servisi için Alkent 2000 Mahallesi genelinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Alkent Beko Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Alkent Beko Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Alkent Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Alkent Beko Çamaşır Makinesi Servisi için Alkent 2000 Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Büyükçekmece Beko Servisi

Büyükçekmece Beko Servisi için firmamız;...

Alkent Beko Servisi