Telefon: 0212 909 82 98

Alkent Arçelik Servisi

Alkent Arçelik Servisi için firmamız; Alkent Mahallesi genelinde buzdolabı ve Arçelik beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. En iyi beyaz eşya servis arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İstanbul beyaz eşya servisleri arasında yer alan firmamız, Büyükçekmece Alkent 2000 Mahallesine hizmet vermektedir. Garantili ürünlere destek vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş ev aletleri ürünlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Garantisi bitmiş ürünlerin yedek parçası firmamız tarafımızdan bir sene garantilidir. Problem ve arıza gösteren ürünlerinize uzman ekibimiz destek vermektedir. İhtiyaçlarınız kapsamında Arçelik arıza kaydı için bize ulaşın. Sektörde kurumsal olan servisimiz özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. Alkent Arçelik Servis için iletişim bölümünden bizi arayın.

İstanbul Büyükçekmece Alkent Mahallesi Arçelik Buzdolabı Servisi

İstanbul Büyükçekmece Alkent Mahallesi Arçelik Buzdolabı Servisi için Alkent 2000 Mahallesi genelinde müşterilere bakım, onarım, tamir ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

Alkent Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Alkent Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 82 98 arayın bize ulaşın. Hızlı servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Alkent Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Alkent Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi için Alkent 2000 Mahallesi genelinde müşterilerimize montaj, tamir, bakım ve kaliteli servis hizmeti sunuyoruz.

Büyükçekmece Arçelik Servisi

Büyükçekmece Arçelik Servisi için firmamız;...

Alkent Arçelik Servisi